HIGHLANDEŘI Z JIHLAVY

Abi Gail - tak to je název jihlavské hard rockové formace, která u nás ve Žďáře nad Sázavou vystoupí 11.5.2012 na pouťové zábavě společně s kapelou Airback a Vilémem Čokem s kapelou Bypass.

Kapela Abi Gail vzniká na přelomu roku 2007 a 2008. V roce 2009 vydávají debutové album Hard&Heavy a následně na to natáčí první videoklip Jen jednou v paláci touhy. V tento okamžik vstupují zdaraci.cz společne s Grafickým a Filmovým Studiem (GraFilmS) do dlouhodobé spolupráce s Highlandery a realizují jejich videoklip.

 V současné době se připravuje vydání druhého  Made in Highland a druhý klip se stejným názvem jako CD je již na světě. Vy se zde na něj můžete podívat a zhodnotit, jak se povedl. Zdaraci.cz opět pomáhali s natáčením a prací na speciálních efektech. Více už se dozvíte z rozhovoru, který jsme s kapelou natočili při jejich návštěvě Žďáru nad Sázavou.

Závěrem bych řekl, že skupina Abi Gail jsou především super lidi a showmani, my s nimi rádi  spolupracujeme, a tak doufáme, že Vás mile překvapí svojí show na pouťové zábavě, která se koná 11.5.2012 ve Žďárské Sokolovně. Více info zde.

zdaraci.cz-pouťová zábava

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.