SAILOR JERRY TOUR

angels dirty

Halloween party ve Žďáře!!!
Dvě z nejžhavějších českých punk / rock´n´roll band - DIRTY BLONDES a UNHOLY PREACHERS vystoupí 31.10.2014 v Angels Music clubu za podpory dvou místních kapel  100% a LetRouRou.

 

 

 

DIRTY BLONDES
Pořádně divokej punk/rock´n´roll s energickou frontwoman s přezdívkou Beego.
Můžeme si na jistotu dovolit říct vynikající muzikanti - Tom, Paja, oba s podporou Benjamina Danielse (UK) a samozřejmě Beego - jsou jedním z nejvíce strhujících a svým způsobem ojedinělých uskupení. Potvrzuje to fakt, že byly „blondýny" oceněny loni v červnu v rámci českého YouTube Festu. Jejich debutové album: „Don´t be a Pussy" (2012) jim zajistilo účast na téměř všech předních českých festivalech, kde se ostatně kapela objevovala už před vznikem alba. Vznik DIRTY BLONDES se totiž datuje k roku 2010. Dva roky od debutu uběhly a přišel čas na novou desku, která vyjde spolu se křtem 16. 10.!!! Za tak krátkou existenci na českém hudebním poli málokterá kapela dokázala to, co DB během 4 let...

UNHOLY PREACHERS
S Unholy Preachers je to hodně podobné... Znáte Phantoms on Fire? - hm, možná ne... tak aspoň Elektrïck Mann?? To už by Vám něco říct mohlo. S EM ale tato banda skoro nic společnýho nemá - jen jednoho z kytaristů, druhý (zatím neznámý) bude mít na Vysočině premiéru.?. Nebo na Halloween dojede i Řezáček.?. Beztak zazní i nějakej novej song!!! Za tvrzení, že se jedná o jednu z „nejsvětovějších" českých rockových kapel, se nemusí nikdo stydět.

100%
Progressive punk rock vzniklý myšlenkou úžasného basáka a čecho-angličana jménem Marco Frangos. Tahle banda má jen dva členy a nevěřili byste jakou energii dokážou ve dvoučlenné kapele (basa+bicí) lidem rozdávát. Do ČR přijel Marco s kamarádem Johnem, kdo by ale čekal, že se ve 100% objeví i Žďárák?

LetRouRou
Blues/rock´n´roll - na svém banzone profilu hlásají toto: "Náš poctivě syrový repertoár je inspirovaný hudebními ikonami minulého století jako The Doors, Muddy Waters, či Rolling Stones. LetRouRou však ve vás nenechají pouze hudební zážitek. Chemii vznikající na koncertech pocítíte až v morku kosti a budete se cítit součástí onoho kolosu zvaného ROKENROL!"

info o akci zde