Když „holky“ zdivočí…

zdaraci.cz - madonna
Když "holky" zdivočí...

 Někteří umělci jsou nesmrtelní! A někteří z nich nejsou ani moc umělci…ale jsou nesmrtelní. Jsou pořád a všude vidět, takže jsou úspěšní a vydělávají bambiliony. Protože „být úspěšný“ se dnes (bohužel) rovná tomu „být vidět“ a ne něco doopravdy umět… Ale to je jen takové drobné kafrání na úvod.

 

Madonna rozhodně patří mezi ty nesmrtelné. Pro svět je stálicí (něco jako Kája nebo Helča pro Česko). Madonna kroutila pozadím ještě dřív, než tým žďáráků přišel vůbec na svět. Že Madonna umí, o tom není pochyb! A že umí i prodat, to není třeba ani zmiňovat.

A krom toho, že letos slaví 53 narozeniny (svoje vlastní), vydala také své dvanácté album. To se jmenuje jednoduše M.D.N.A. a je k mání od konce března.

Co mě vybudilo k bdění je druhý singl z tohoto alba, tedy spíše jeho videoklip. Singl se jmenuje Girl Gone Wild. Předpokládám, že ti z vás, kdo jsou obdařeni kabelovkou, ho nejednou zaznamenali. Já tímto způsobem obdařená nejsem, takže jsem ho náhodou zahlédla až nedávno na jedné návštěvě.

Co mě na videoklipu zaujalo, jsou ti tanečníci. Nejde o to, že jsou to mužové. Jde o to, že jsou to spíš tanečnice než tanečníci. Tedy nic proti jejich umění! Všichni válí, o tom žádná. Spíš mě zaujalo, jak kýčovitě působí. Jsou do půl těla nazí, mají na sobě jen černé (tedy předpokládám, že černé…klip je černobílý) punčochy a šíleně vysoké podpatky. Jde o to, že se pohybují a celkově chovají jako ženské. A upřímně kdyby to byly ženské, ani se nad tím klipem nepozastavím. Protože v každém „pořádném“ videoklipu je dneska kupa polonahých cácorek, které se natřásají, nakrucují, a jinak rádoby vyzývavě a nepřirozeně pohybují. (Třeba taková Beyoncé s jejím Single Ladies – příklad za všechny)

 

Originál

Parodie

Co tím vším chci říct?

Chci tím říct, že v Madonnině klipu tak krásně a okatě vyniká, jak stupidně, nepřirozeně a lacině všechny ty „sexy kočičky“ v klipech vypadají! Všechno to hlazení sám sebe, roznožky a natřásání stoprocentně mužským pozadím…Řeknete si: „Bože můj, vždyť se natřásají jako holky!“ A odpověď je: ANO, PŘESNĚ takhle se natřásají VŠECHNY ty holky!

Není to smutné?

Netuším, jestli to byl záměr, ale každopádně před Madonnou smekám a dávám jí velký palec nahoru. Tenhle „fórek“ s tlupou chlapů byl excelentní.

 

foto: david shankbone