Zkratky - Do Bílého lva na pivo

V brzké době se má provést demolice hotelu Bílý lev, který je okrasou našeho náměstí. Pro staromilce a pamětníky jsme naposledy zkusili do Lva skočit na pivo. Byli jsme úspěšní? Nalili nám, i když jsme plnoletí? Odpověď naleznete v tomto díle Zkratek.

Zkrat(k)y - ethanol

Od pátku je v celé ČR prohibice alkohol už nikde nekoupíte, ale ve Žďáře si na znovu otevřené čerpací stanici můžete načepovat lihu kolik chcete za 26,50 Kč/l. Sledujte !!!

Zkrat(k)y - vynálezce

Jako jediní vám představíme žďárského vynálezce, který představí svůj poslední kousek - mobilní operační aparát.

Zkrat(k)y - reklamní spot

Jeden z nejdelších reklamních spotů na světě je vysílán na velkoplošné obrazovce ze střechy nejvyšší budovy ve Žďáře nad Sázavou. Bližší informace se dozvíte v tomto díle nekonečného seriálu ZKRAT(K)Y.

Bohužel se nám nepodařilo vypátrat provozovatele této obrazovky, ani jaký objem finančních prostředků vynakládá Hasičská Pojišťovna měsíčně za nepřetržité vysílání jejich reklamy.

Zkrat(k)y - dlouhá ulice

Týmu žďáráků.cz se podařilo objevit jednu značně dlouhou ulici ve Žďáře nad Sázavou. Sledujte společně s námi,kam až nás tato ulice zavede.

Zkrat(k)y - technický problém

Čtvrtý díl seriálu ZKRAT(K)Y Vám ukáže, jak to vypadá při natáčení reportu v momentě, když kameraman zjistí, že mu dochází baterka v kameře. Toto jsme Vám museli ukázat :-)