Projděte se Žďárem

google

Dnešní ZR OKÉNKO bude takové netradiční, a to co zde budu popisovat by mohlo být úspěšně prezezentováno ve zcela jiné rubrice, ale ten název ... ZR OKÉNKO - okénko do Žďáru, nahlédnutí do něj ... to mi prostě nedalo odprezentovat právě na tomto místě novou službu na portále zdaraci.cz, která nese název PROHLÍDKA ZR.

 Pojďme se tedy podívat, co Vám PROHLÍDKA ZR nabídne. 

V první řadě jde o zajímavou vychytávku od Googlu s názvem Streetview a pomocí API rozhraní s účtem u Googlu Vám přinášíme na stránkách portálu zdaraci.cz virtuální projížďku městem Žďáru nad Sázavou.

Pomocí myši si můžete prohlédnout celý Žďár nad Sázavou ulici po ulici, můžete se otáčet ve všech směrech přibližovat se k objektům, či stavbám co vás zajímají. Aby jste se nemuseli k některým vybraným lokalitám po virtuálních toulkách Žďárem dopravovat příliš dlouho, tak jsme Vám je předem nastavili v menu.

prohlidka small

 Kromě toho, že se můžete procházet po Žďáru nad Sázavou můžete se procházet i po několika zajímavých místech ve světě, které jsme pro Vás vybrali. Někdo na nich už možná byl osobně a tak si může třeba zavzpomínat, ale pro někoho to bude zajímavá podívaná. Vybraná místa jsou ve spodním menu a po kliknutí na lokalitu, co Vám padne do oka se rázem přemístíte na ono místo a můžete se začít procházet.

Ve vybraných místech jsou např. Kenedyho Vesmírné Centrum na Floridě, kde se můžete projít třeba hangárem, kde jsou zaparkovány raketoplány Atlantis a Endeavour, nebo se můžete projít po stejné ulici v Sydney v Austrálii, kde Morpheus s Neem v Matrixu potkali ženu v červeném a podobné lahůdky.

Takže závěrem Vám přeji pěkné virtuální toulky na našem zábavně informačním portále zdaraci.cz, protože my chceme být tam (a u toho), kde Vás to baví!